96/2/6
تعداد نظرات:0
10:52
شماره مطلب:13962624754
-A A +A
باحضور دانش آموزان مدارس سمپاددرهمدان روی داد

برگزاری اردوی یک روزدانش آموزان مدارس سمپاد با حضور بیش از 150 نفر ازدانش آموزان درهمدان

اردوی یک روزه دانش‌آموزان مدارس سمپاد با حضور بیش از 150 نفر از دانش‌آموزان مدارس استعدادهای درخشان در همدان برگزار شد.

به گزارش همدان بیست، اردوی یک روزه دانش‌آموزان مدارس سمپاد با حضور سرهنگ دوم پاسدار، محمد تقی امیدی ساکت مسئول سازمان بسیج دانش آموزی، کارکنان سازمان، مسئولینی از سپاه انصارالحسین(ع) و جمعی از کارکنان اداره کل آموزش و پرورش در کانون بسیج جوانان همدان برگزار شد.

هدف از اجرای این برنامه آشنایی دانش‌آموزان با بسیج دانش‌آموزی و دستاوردهای علمی، تقویت روحیه خودباوری و تربیت و توانمندسازی آنها در تراز انقلاب اسلامی بود.

در این برنامه بیش از 150 نفر از دانش‌آموزان مدارس استعدادهای درخشان مدارس علامه حلی یک و دو و همچنین برگزیدگان شهرستانی حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم  امیدی ساکت مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان به تبیین اهداف این برنامه پرداخت.

در ادامه مراسم، سرگرد پرویزی از خلبانان پایگاه شکاری شهید نوژه همدان با اشاره به چگونگی وقوع جنگ 8 سال دفاع مقدس به توضیح ویژگی های هواپیماهای جنگی ایران پرداخت.

حجت الاسلام امیری مدیر تعلیم وتربیت سازمان بسیج دانش‌آموزی استان و از کارشناسان فضای مجازی و سایبری در این مراسم با اشاره به آسیب های اجتماعی استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، بر لزوم افزایش سواد رسانه ای تاکید کرد.

حجت الاسلام طالبی، از مدیران برتر صالحین استان همدان نیز به تبیین جایگاه والای شهدا در سرافرازی این انقلاب و نظام پرداختند و خاطراتی را از شهدای دانش آموز بیان نمودند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.