96/1/29
تعداد نظرات:0
21:24
شماره مطلب:139612924473
-A A +A
اهدای عضو دانش آموزی در دهشت کهکیلویه بویراحمد :

اعضای بدن دانش آموز دهدشتی به بیماران نیازمند اهدا شد

 اعضای بدن دانش آموز دهدشتی به بیماران نیازمنمد استان کهکیلویه و بویراحمد اهدا شد .

به گزارش خبرنگار بیست با اقدام خداپسندانه ورضایت خانواده اعضای بدن شایان ملانژاد دانش آموز پایه ششم دبستان محمد منتظری دهدشت به بیماران نیازمند اهدا شد

رئیس آموزش وپرورش دهدشت گفت:با رضایت خانواده ملانژاد اعضای بدن فرزندشان که در تصادف با خودرو دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند اهدا شد.

 لطف الله فروزان گفت:براساس اعلام تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان 2کلیه-2قرنیه وکبد این دانش آموز از بدنش جدا وبه بیماران نیازمند اهدا کردند.

وی گفت:این دانش آموز پایه ششم دبستان محمد منتظری دهدشت بود.

در پی این اقدام خداپسندانه هادی زارع پور مدیرکل آموزش وپرورش استان ولطف الله فروزان مدیرآموزش وپرورش دهدشت با تقدیر از خانواده ملانژاد پیام تسلیتی برای آنان صادر کردند.

((ومن احیاها فکانما احیاالناس جمیعا))

(هرکس انسانی را از مرگ نجات دهد گویا همه مردم را از مرگ نجات داده است)

(سوره مائده آیه 32)

پیام تسلیت مدیر کل آموزش و پرورش به خانواده دانش آموزیکه اعضای بدنش به بیماران نیازمند اهدا شد .

خانواده محترم ملانژاد

در سایه لطف خداوند متعال ایجاد فرصت ادامه زندگی به دیگر انسانها هدیه الهی است که رفتن و سفر ابدی عزیز از دست رفته را برای همیشه ماندگار می کند . بخششی برگرفته از رحمت الهی و سیره ائمه اطهار (س) که ماندن در رفتن تجلی می یابد . باخبر شدیم خانواده محترم ملانژاد با اقدامی خداپسندانه و خیرخواهانه اعضای بدن فرزند عزیزشان شایان ملانژاد را به بیماران نیازمند اهدا کردند .

از دست دادن فرزند عزیز و جگر گوشه وجودمان غم جانکاه برای خانواده محترم و بستگان همکلاسان همکاران و دانش آموزان عزیز بویژه مردم شریف کهگیلویه و همکاران و دانش آموزان دبستان شهید محمد منتظری است.

 با نهایت تأسف وتأثر این مصیبت را تسلیت عرض نموده وغفران الهی برای مرحوم و صبر وافر را از خداوند متعال برای آنان خواهانم و به پاس این عمل خداپسندانه از خانواده محترم ملانژاد تقدیر می نمایم.

هادی زارع پور

مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد

 

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.